Mobilny Serwis Tir oraz samochodów ciężarowych

Mobilny serwis TIR znajduje się w orbicie Twoich zainteresowań? Jeśli tak, to trafiłeś bardzo dobrze, ponieważ jesteśmy prawdziwymi specjalistami w swoim fachu. Dzięki naszej pomocy zapewnisz sobie bezpieczną i komfortową jazdę.

Nasz serwis TIR specjalizuje się nie tylko w naprawianiu potencjalnych usterek, ale również w kompleksowym dbaniu o pojazdy. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój pojazd będzie utrzymany w nienagannym stanie. Zajmujemy się nie tylko pełną diagnostyką pojazdów, ale też wymienianiem hamulców, oleju czy filtrów. W zakresie naszych usług znajduje się też wykonywanie przeglądów technicznych czy napraw po-serwisowych. Specjalizujemy się zarówno w montowaniu świateł drogowych, jak i naprawianiu silników, wymienianiu sprzęgła czy programowaniu języka polskiego. Spektrum świadczonych przez nas usług jest naprawdę szerokie, co sprawia, że z naszą pomocą nie tylko wyeliminujesz drobne usterki, ale też poradzisz sobie z poważnymi awariami.

Renomowany serwis

Jesteśmy renomowanym serwisem TIR, który wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem. Realizowane przez nas naprawy samochodów ciężarowych zawsze są w pełni profesjonalne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że siedzenie za kierownicą nie będzie związane z niepożądanym niebezpieczeństwem.

Prace serwisowe wykonujemy naprawdę szybko, a ponadto korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej poważnymi wadami.

Dlaczego warto wybrać nasz mobilny serwis tir

Nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych zajmuje się naprawianiem pojazdów różnych marek. Specjalizujemy się w wykonywaniu napraw zarówno w samochodach Mercedes, jak i Iveco, DAF czy MAN. Wszyscy pracownicy w naszym serwisie są prawdziwymi specjalistami, w efekcie czego nie musisz się bać, że naprawa zostanie zrealizowana nieprofesjonalnie. Jeśli cenisz sobie atrakcyjne ceny, szybkie wykonywanie usług oraz szeroki zakres kompetencji, to skorzystanie z naszej pomocy będzie strzałem w dziesiątkę.

Fachowo i Solidnie

Jesteśmy rzetelni i terminowi, wybierz J.K. Serwis Szczęsny

Szybkie naprawy serwisowe

Wykonamy tylko niezbędne i potrzebne usługi dla twojej ciężarówki, które zapewnią prawidłowe działanie i zminimalizują ryzyko awarii.

Wsparcie poserwisowe

Jesteśmy do twojej dyspozycji, zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji usługi, także po wykonaniu usługi, na którą dajemy gwarancję.